Informacje o firmie

Smiley face
Firma "PROFIT" s.c. działa na rynku od 1991 roku. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą hurtową wyrobów z torfu. Współpracujemy z wieloma odbiorcami trudniącymi się obrotem i sprzedażą artykułów rolno - ogrodniczych, oraz producentami kwiatów i warzyw.

Zapewniamy własny transport wyrobów torfowych oraz z rozładunkiem i ułożeniem u odbiorcy.

Podłoże kwiatowe

Doskonałe podłoże do uprawy roślin doniczkowych i balkonowych o średnich wymaganiach pokarmowych. Zapewnia bardzo dobry wzrost i rozwój roślin oraz obfite kwitnięcie produkt zawiera aktywną mikroflorę oraz zestaw niezbędnych roślinom mikroelementów

więcej...

Podłoże warzywne

Profesjonalne, gotowe podłoże do uprawy, sadzenia i przesadzania wszelkiego rodzaju roślin iglastych. Mieszanka słabo rozłożonego torfu sphagnowego i przekompostowanej kory sosnowej o strukturze dostosowanej do wymagań krzewów iglastych.

więcej...

Torf

Wyrób niezbedny do uzyskania i utrzymania właściwej struktury gleby oraz do osiągnięcia właściwego jej odczynu, co ma decydyjące znaczenie przy uprawie roślin wymagających kwaśnego odczynu gleby, zwłaszcza iglaków.

więcej...


Kora

Produkt niezbędny do zakwaszania podłoża przy uprawie roślin wymagających gleb kwaśnych, takich jak iglaki, krzewy owocowe (borówka, żurawina, aronia, itd.)

więcej...